השירותים של לוריא

חברת luria delivery consulting בבעלות רן לוריא, מובילה במתן פתרונות בהקמת מערך משלוחים בענף ההסעדה.

עם נסיון של שנים רבות  בהקמת מערכי משלוחים, חברת luria מומחית ומובילה בהקמת מוקדי משלוחים ומערך קטנועים, הדרכה והטמעת שיטות עבודה, התאמת ציוד, כתיבת ספרי נהלים וכן התאמת מערכות ניהול ממוחשבות.

בכך תורמת ללקוחותיה – המסעדות והרשתות, לשיפור ברמת היעילות, רמת שירות הלקוחות, שביעות רצון הסועדים, הצמחת המותג ומביאה לעליה משמעותית במחזורי המכירות ובריווחיות.

השירותים שלנו

שוק משלוחי האוכל העולמי

כיום עומד על כ95 מיליארד דולרים. כרגע שוק המשלוחים מהווה כ1% מכלל שוק המזון וכ4% מהאוכל שנמכר דרך מסעדות ורשתות אוכל מהיר. קצב הגדילה המצופה ל5 השנים הקרובות הוא של 3.5% בשנה. הוספת משלוחים למסעדה מוכיחה גידול של 30% בממוצע במספר ההזמנות החודשיות.

השירותים שלנו

שירות משלוחים מקצועי

הינו גורם המעורר את כלל הפעילות ומביא להגדלת מחזורי המכירות .התחזיות מראות כי בתחום המשלוחים, כמות המשלוחים הולכת לצמוח בקצב הולך וגובר בכל שנה ובקרוב נראה שרוב המוצרים והשירותים יגיעו לסף דלת הלקוח בלחיצת כפתור ממכשיר הסמארטפון.

במסגרת השירותים של לוריא, אנחנו מגיעים למסעדה שלך, בוחנים את כל האספקטים החשובים ומכינים לך דוח שמפרט את כל היתרונות והחסרונות בהוספת מערך משלוחים עבור המסעדה, ואת המסקנה הסופית והחשובה, האם להוסיף או לא?
בנוסף, נענה על השאלה הקריטית, האם כדאי להרים מערך פנימי שכולל מענה טלפוני, אופנועים ושליחים, או שמא עדיף להשתמש בשירותים חיצוניים עבור אחד או יותר מהשירותים הנ״לֹ?

עם ניסיון של 20 שנה בהקמת מערכי משלוחים, חברת luria מומחית ומובילה בהקמת מוקדי משלוחים ומערך קטנועים, הדרכה והטמעת שיטות עבודה, התאמת ציוד, כתיבת ספרי נהלים וכן התאמת מערכות ניהול ממוחשבות ובכך תורמת ללקוחותיה – המסעדות והרשתות, לשיפור ברמת היעילות, רמת שירות הלקוחות, שביעות רצון הסועדים, הצמחת המותג ומביאה לעליה משמעותית במחזורי המכירות ובריווחיות.

עשייה רבה עם לקוחות וחברים גורמת לנו לסיפוק ולתחושה נפלאה והיא שנותנת לנו את האנרגיה למסע הבא.

צרו קשר

טלפון

054-5558093

דוא"ל

ran@luria.org.il

השירותים שלנו
השירותים שלנו

למידע נוסף מלאו פרטים ונחזור אליכם

צרו קשר

טלפון

054-5558093

דוא"ל

ran@luria.org.il

השירותים שלנו
השירותים שלנו

למידע נוסף מלאו פרטים ונחזור אליכם